Головна Рішення Фарбування Точна та швидка роботизована система MOTOMAN для фарбування

Точна та швидка роботизована система MOTOMAN для фарбування

15.01.2020

Фарбування або покриття - це саме те, для чого призначені роботи. Роботи розпилюють фарби на основі розчинника або без нього, завжди досягаючи однакових результатів. У автоматизованій камері легше підтримувати постійну температуру і вологість, що забезпечує відтворювану якість.

Хоча роботизована система MOTOMAN надзвичайно швидка, її висока точність і добре скоординовані рухи вздовж шляху економлять значну кількість часу і скорочують втрати. Лакофарбове покриття наноситься рівномірно на максимальній швидкості з гарантовано відмінними результатами.

Серія MOTOMAN EPX пропонує широкий спектр малярних роботів, які ідеально адаптовані до вимог клієнтів і забезпечують високу якість результатів.

Цей робот MOTOMAN малює половину бампера; на наступній станції інший робот фарбує другу половину.

Переваги:

  • Покращена і стабільна якість
  • Економія коштів за рахунок використання меншої кількість фарби
  • Зниження залежності від ручної праці
  • Поліпшене робоче середовище

Відповідні продукти:

MPX / MPO-серія

6 - вісні фарбувальні роботи з високою продуктивністю в фарбуванні автомобільних кузовів, бамперів, будівельної техніки тощо.

Компонування з високою щільністю економить простір за рахунок зменшення розміру малярної камери. Вісь L розроблена без зміщення для можливості установки робота ближче до деталі, що економить простір.

Моделі MPX забезпечують корисну вагу до 15 кг та робочу зону до 3500 мм.

Час, необхідний для навчання декількох роботів, можна скоротити шляхом перетворення даних, створених для робота на одній стороні, роботу на протилежній стороні.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua