Головна Рішення Верстатобудування Серія токарних верстатів з оперативною системою управління

Серія токарних верстатів з оперативною системою управління

28.04.2014

Серія верстатів з оперативної системою управління, призначена для токарної обробки деталей діаметром (над станиною) від 500 до 1400 мм.

Система оперативного управління верстатом забезпечує виконання циклів поздовжнього і торцевого точіння, точіння конусу, різних типів різьблень і сферичних поверхонь. Так само можливе об'єднання до 25 циклів для обробки однієї деталі і збереження в пам'яті контролера програм для обробки 5 деталей . Надалі набрання циклу обробки деталі можуть бути збереженні на картці CompactFlash.

Для зручності роботи передбачена можливість прив'язки до 8 інструментів і виконання простих операцій вручну, як на звичайному універсальному верстаті. Завдяки можливостям контролера і програмованого терміналу вдалося розробити зручний і доступний інтерфейс, що дозволяє швидко освоїти верстат і приступити до роботи.

Комплект обладнання:

  • контролер;
  • програмований термінал;
  • головний привод: перетворювач частоти;
  • привод подач : комплект сервоприводів серії Sigma-II;
  • джерела живлення.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua