Головна Рішення Ліфти Ефективність і висока доступність, навіть в разі відключення електроенергії!

Ефективність і висока доступність, навіть в разі відключення електроенергії!

27.04.2017

Нова система приводу ліфтів вантажопідйомністю до 600 кг з використанням стандартних свинцево-кислотних акумуляторів

До Вашої уваги - абсолютно нова концепція приводу ліфтів та підйомників, з використанням стандартних свинцево-кислотних акумуляторів.

Навіть сонячна енергія Вашої місцевості може бути використана для живлення ліфта. Експлуатаційна безпека і надійність забезпечуються навіть в разі втрати основного електроживлення. Це нове рішення від ліфтової компанії Hisstema, Швеція, яке спирається на серію перетворювачів частоти (інверторних приводів) L1000 від YASKAWA.

Раніше, використовувалися стандартні акумуляторні батареї для підйомного засобу. Нова система від Hisstema також використовує стандартні свинцево-кислотні батареї під час роботи ліфта в нормальному режимі.

Це робить систему набагато енергоефективнішою в порівнянні зі стандартними моделями: акумулятори заряджаються в режимі нормального електрозабезпечення, та/або від фотоелектричної системи з потужністю близько 2 кВт. Влітку споживання енергії підйомника може бути повністю покрито за рахунок сонячної енергії (приблизно 1,1 кВт) та остаточною потужністю, що підводиться в мережу.

Батареї, як відомо, також чудово підходять для періоду подолання перебоїв подачі електроенергії. Акумуляторна батарея може забезпечити до 300 поїздок кабіни в автономному режимі, при відсутності постачання електроенергії. На відміну від стандартних сценаріїв аварійної евакуації, ліфт не просто довезе пасажирів до наступного поверху з метою безпечної евакуації, а й зможе залишатися в експлуатації протягом всього терміну відсутності базового електроживлення.

Технологія Потужний привід – як це працює

Ліфти з навантаженням до 630 кг можуть бути легко обладнані (або переобладнані) новою системою приводу. Нова шведська розробка повністю відповідає всім вимогам EN 81 - Європейському Ліфтовому Стандарту.

Установка потребує 2500 мм вертикального простору.

Кабель живлення системи - вогнестійкий, оскільки потрібно забезбечити всі можливі режими роботи акумуляторної батареї та загальну безпеку експлуатації.

Два трифазні двигуни потужністю 1,1 кВт забезпечать переміщення достатньої підйомної сили при швидкості 0,6 м/с.

Випробування показали, що 70 поїздок протягом 24 годин – досягаються дуже легко.

Перетворювач L1000A потужністю 5,5 кВт використовується для управління двигуном із замкнутим контуром з датчиком зворотнього зв'язку під час нормальної роботи.

У разі втрати базового електроживлення, другий приводний перетворювач YASKAWA автоматично бере на себе операції: після того, як ліфт зупиняється протягом максимум 20 секунд, компактний J1000 забезпечує достатню потужність приводної системи змінного струму, живлячись від акумуляторної батареї. Контролер, інвертори та привід здійснюють комунікації через систему шин.

L1000А – Перетворювач частоти (інверторний привід), розроблений спеціально для ліфтових застосувань

Інвертор L1000A - базова модель серії L1000 перетворювачів частоти Yaskawa, та призначений спеціально для ліфтових застосувань. L1000A замінює собою попередню серію ліфтових інверторів L7. L1000A забезпечує надійну роботу як з двигунами на постійних магнітах, так і з звичайними двигунами, в діапазоні потужності від 1,5 до 110 кВт, з використанням датчиків швидкості. Це дозволяє дотримуватися строгих вимог щодо точної зупинки і плавності ходу. Завдяки широкій різноманітності варіантів управління, L1000A можна комбінувати практично з будь-якою системою управління ліфтовим підйомником. Текстовий дисплей зручний, русифікований, що забезпечує швидкий запуск системи.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua