Головна Інфоцентр Новини Збільшення ефективності деревообробки з Yaskawa А1000

Збільшення ефективності деревообробки з Yaskawa А1000

24.04.2020

Технологія приводу для швидкісного свердління

Деревообробні верстати для виготовлення кухонь, вікон, меблів та акустичних панелей мають дві спільні речі: для них потрібна велика кількість точно просвердлених отворів, і швидкість свердління цих отворів є ключовим фактором. Більшість процесів деревообробки мають багато можливостей для вдосконалення в цьому плані. Завдяки новим швидкісним свердлильним установкам виробники можуть нарешті використати цей потенціал. Сучасна технологія приводу для застосувань з ЧПУ є важливою в цій розробці.

Щоб знайти ідеальний привід інвертора для свого проекту, дизайнери високошвидкісного свердлильного агрегату звернулися до асортименту продукції Яскави. А1000, який використовувався на буровій установці, забезпечує необхідну вихідну частоту в 1000 Гц та 1,5 кВт потужності при векторному керуванні з відкритим контуром і може швидко відпрацьовувати сплески потужності до 150% від номінального значення.

Єдиний привід для потужних компонентів приводу

Контролер серії MP є єдиною платформою, що поєднує в собі всі функції, необхідні для роботи установки, включаючи функціонування руху та PLC, входи та виходи, послідовну логіку та алгоритми процесу. Інтеграція контролерів економить на системних витратах, зменшує кількість місця, яке пристрій займає в шафі управління, і стандартизує програмування.

Програмне забезпечення IEC MotionWorks і панель інструментів Yaskawa полегшують програмування контролера машини, поєднуючи параметри програмування (LD), блок-схему функціонування (FBD), структурований текст, список інструкцій (IL) та послідовну діаграму функцій в одному пакеті розробників і надає постійно зростаючу бібліотеку функціональних блоків для управління рухом. На додаток до цього, контролери також мають вбудований веб-сервер, який сумісний з протоколами міжнародної мережі, такі як Profibus та Ethernet.

Швидкісний свердлильний агрегат як компактне рішення

Партнерство між фахівцями з швидкого свердління та спеціалістами з автоматизації триває, надаючи переваги користувачам у галузі деревообробки. Тепер ToolDrives пропонує цю нову технологію у вигляді компактного високошвидкісного свердлильного агрегату, який так само добре підходить для модернізації в існуючих верстатах або для установки нових. Привід цього швидкісного бурового агрегату може рухатися по осях X, Y і Z. Залежно від конструкції, це досягається за допомогою серводвигунів Sigma 7 або лінійних двигунів з відповідними підсилювачами. Сервоприводи підходять для складних завдань з позиціонування і можуть автоматично нівелювати вібрації під час роботи. Вони також розроблені для тривалого терміну експлуатації та працюють при температурі навколишнього середовища від 0 до 55 ° C без додаткового охолодження. Швидкість подачі і обертання приводу свердла також регулюються за допомогою тієї ж серії підсилювачів. Для цього використовується двовісний модуль Sigma 7. Використання всього одного підсилювача для управління двома двигунами економить енергію та простір.

Високошвидкісний свердлильний агрегат використовується в широкому діапазоні застосувань, що охоплює великий спектр завдань з автоматизації. Це може виявитися корисним для деревообробників, виробників вікон і в меблевій промисловості. При необхідності приводи з високою потужністю можуть також використовуватися для таких завдань, як фрезерування, що відкриває двері для нового спектру застосувань. Зрештою, більш короткі виробничі цикли, висока пропускна здатність та високий рівень точності привабливі для багатьох галузей. Досконало підігнані компоненти приводу свердла є ключовим фактором забезпечення цих переваг.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua