Головна Інфоцентр Новини Yaskawa: Унікальні системи безпеки, контролю та автоматизації

Yaskawa: Унікальні системи безпеки, контролю та автоматизації

18.04.2014

Сьогодні жодне успішне підприємство або промисловий об'єкт не може обійтися без повноцінної системи безпеки, автоматизації та контролю. Розуміючи всю відповідальність поставленого завдання, компанія Yaskawa приділила максимальну увагу пошуку досвідчених і висококваліфікованих фахівців, здатних надати своїм клієнтам повний комплекс інжинірингових послуг.

Зараз компанія може запропонувати розробку будь-якого, навіть самого складного проекту і його безперебійний запуск в промислову експлуатацію.

Весь цей час компанія надає на ринку таку професійну високоякісну продукцію, як: привідна техніка, двигуни, засоби промислової автоматизації, високотехнологічну робототехніку та іншу приводну техніку, що дозволяє модернізувати необхідні технологічні процеси в багатьох галузях.

Компанія починає реалізацію всіх поставлених замовником завдань, а це, в свою чергу, дозволяє ефективно інтегрувати всі системи в єдиний цілісний комплекс і суттєво підвищити його експлуатаційні властивості. Застосування високоінтелектуальних гнучких систем пожежної, охоронної сигналізації та відеоспостереження спільно з унікальними системами пожежогасіння дозволяє значно підвищити безпеку будівель і обладнаних приміщень. Впровадження комплексних технічних засобів диспетчеризації та охорони на об'єктах дозволяє знизити навантаження на обслуговуючий персонал і забезпечити додатковий захист.

Звернувшись в компанію Yaskawa, ви зможете легко вирішити всі питання, пов'язані з безпекою і збереженням вашого бізнесу і майна. Ми пропонуємо кращі рішення від самих найпростіших, що складаються з декількох контролерів, перетворювачів, до комплексних рішень, що налічують десятки складних пристроїв, завдяки яким швидкодія може вимірюватися мікросекундами, а зусилля цілими тоннами.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua