Головна Інфоцентр Новини YASKAWA розробила високопродуктивну систему технічного зору MotoSense

YASKAWA розробила високопродуктивну систему технічного зору MotoSense

16.06.2014

MotoSense пропонує систему відстеження і виявлення зварного шва з адаптаційним наповненням, розроблену для виконання складних завдань на зразок газовольфрамового зварювання.

Система технічного зору повністю сумісна з системою контролю роботів допомогою TCP зв'язку і здатна виявляти і відстежувати зварні шви. Систему MotoSense у дії можна спостерігати на сайті YouTube за посиланням: YASKAWA Europe YouTube Channel.

Робот MOTOMAN компанії YASKAWA тимчасово відключений від завантажувальної системи, що обслуговує дві робочі станції, кожна з яких включає в себе сервоприводний двовісний позиціонер.

Робот обладнаний газовольфрамовою зварювальною системою і зовнішнім дротом для зварювання тонких плоских частин з нержавіючої сталі. Вони зазвичай використовуються у фармацевтичній, хімічній і харчовій промисловості при пред'явленні найсуворіших вимог до санітарним нормам. Зварні шви потребують гладкій поверхні без гострих кутів і тріщин, які могли б допустити забруднення. Спочатку частини приварюються швом, а потім йде зварювання роботом. Через низький обсягу партії і високих витрат на оснащення, зварювальні пристрої надзвичайно спрощені.

Через специфічних характеристик великих деталей, зовнішні допустимі розміри можуть становити максимум 20мм. Важливими є вимоги для складання під зварювання і наявність точних геометричних даних по деталях для газофольфрамового зварювання робота; необхідно суворе дотримання розмірів в 0,3 мм.
Після ретельного дослідження ринку, компанія YASKAWA виявила, що чинна система відстеження шва, не в змозі коректно виявляти і відстежувати зварні з'єднання при таких строгих параметрах, особливо з нульовими значеннями при відповідних умовах. Спираючись на знання і досвід при створенні попередніх програм, компанія YASKAWA розробила і впровадила систему клієнтського відстеження шва, MotoSense.
Адаптаційна система технічного зору дозволяє роботу виявляти місце розташування зварного з'єднання і, в той же час, відстежувати шви для кутових, стикових зварних з'єднань, а також сполуки "в напуск" і "в шпунт". Крім того, система технічного зору може пристосовуватися до мінливих параметрами зварювання та самостійно налаштовувати їх для отримання кращих результатів. З використанням системи MotoSense, простежуються значні поліпшення в зварювальної автоматичній роботі, продуктивності та якості. Додаткові після зварювальної роботи практично не потрібно.
Система MotoSense легко сумісна з іншими програмами, в яких велике значення має адаптаційна поведінка, наприклад лазерне зварювання, контроль, лазерне наведення і комплектування робота.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua