Головна Інфоцентр Новини Yaskawa Motoman представила MH280 II - промисловий маніпулятор з високою вантажопідйомністю

Yaskawa Motoman представила MH280 II - промисловий маніпулятор з високою вантажопідйомністю

08.07.2015

Yaskawa Motoman випустила новий маніпулятор MH280 II. Велика вантажопідйомність робить його ідеальним для обслуговуванні верстатів, що є одним з найбільш поширених робототехнічних додатків на сьогоднішній день. З підвищеним навантаженням, крутним моментом і інерцією, ця модель також може бути використана у вантажно-розвантажувальних роботах та операціях з пресом.

Робот MH280 II може допомогти поліпшити якість продукції шляхом видалення непослідовності ручного процесу та забезпечити економію металу, полімеру, кераміки і композиційних матеріалів. Він також ідеально підходить для інших додатків, де один робот позиціонує частини для іншого робота в процесі обробки, або коли два роботи обробляють одну деталь.

Принцип роботи та дизайн

Дизайн руки дозволяє більшу досяжність в закритих приміщеннях, покращуючи гнучкість застосування. Шість осей MH280 II забезпечують підйом до 280 кг корисного вантажу, 2446 мм горизонтальний виліт і 2962 мм охоплення по вертикалі. Робоча зона тягнеться за межі робота, забезпечуючи більш широкий діапазон рухів, які можуть збільшити кількість операцій в одній комірці та розміщення широкого діапазону великих, важких частин.

Робот MH280 II використовує динамічний контролер DX200, який включає запатентовану технологію мультифункціонального управління роботом, щоб він легко справлявся з декількома завданнями і контроль 72 осей, пристроїв введення/виводу і комунікаційних протоколів. Завдяки надійній архітектурі ПК з неперевершеною ємністю пам'яті, DX200 використовує програмний додаток Windows® CE з кольоровим сенсорним екраном.

Енергозберігаючий DX200 контролер прискорює обробку деталей з плавним інтерполяцією, просунутими рухами рук і запобіганням зіткнень через прискорену зв'язок Ethernet. Система має вбудовані PLC і HMI додатки 4096 I/O і графічний редактор, який може забезпечити контроль на системному рівні. DX200 підтримує всі основні мережі Fieldbus. Він сумісний з ANSI/RIA R15.06-2012 та іншими відповідними стандартами безпеки ISO і CSA.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua