Головна Інфоцентр Новини Yaskawa Motoman оголосила ПО для роботизованих осередків ArcWorld і FabWorld

Yaskawa Motoman оголосила ПО для роботизованих осередків ArcWorld і FabWorld

29.07.2015

Нова програма від Yaskawa Motoman прискорює доставку найпопулярніших попередньо сконфігурованих роботизованих рішень в продукції ArcWorld і FabWorld. П'ять конфігурацій системи доступні з доставкою через вісім тижнів після отримання замовлення.

ArcWorlds і FabWorlds - повністю інтегровані рішення зварювальних роботів, які включають роботів , зварювальне обладнання , частини позиціонування і безпеки робітників осередків.

Програма з швидкою конфігурацією включають в себе:

  • ArcWorld IV-6200 (SL або XHD) - робочі осередки Trunnion з двома роботами. AWIV-6200SL являє собою тонку коміручну лінію для автомобільного виробництва та деяких елементів будівництва;
  • AWIV-6200XHD є важкою осередком A1 з 200 кг корисного навантаження для сільського господарства і будівельної техніки;
  • ArcWorld 1200 - поворотні осередку з двома роботами. Підходять для загального виробництва автомобілів або для виробництва у великих обсягах;
  • ArcWorld II-500 - економічні общецелевого робочі осередки для роботи систем і загального виробництва автомобільної техніки Tier 2;
  • FabWorld - велика робоча комірка для сільського господарства і будівництва з забійними роботом і для підйому 3000 кг корисного навантаження.

"Ми раді випустити нове ПЗ для робочих осередків, щоб доповнити наш широкий асортимент стандартних і нестандартних зварювальних роботизованих систем", - сказав Енді Глейзер, віце-президент компанії з продажу. "Перевага швидкої програми роботів полягає в тому, що ми можемо запропонувати клієнтам більш широкий вибір при плануванні своїх короткострокових виробничих потужностей".

Yaskawa Motoman пропонує найширший спектр стандартизованих робочих осередків для застосування дугового зварювання. Роботи з додатковою швидкої конфігурацією можуть бути випущені в майбутньому на основі попиту.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua