Головна Інфоцентр Новини В 2015 році Yaskawa Electric відмічатиме 100-річний ювілей

В 2015 році Yaskawa Electric відмічатиме 100-річний ювілей

10.02.2015

В 2015 році Yaskawa Electric відмічатиме 100-річчя своєї діяльності.

За цей час компанія Yaskawa створила своє бачення впровадження новітніх технологій, щоб вирішити виникаючі глобальні проблеми, такі, як старіння суспільства в розвинених країнах, а також вирішення екологічних та енергетичних проблем. Відповідно до цього бачення, Yaskawa Electric працює, щоб створити ринок для роботів, та створювати їх все ближчими до людей, та співіснувати з ними. На це напрвлені наші розробки, в різних галузях бізнесу, зберігаючи при цьому напрямок промислових роботів. В області бізнесу «Екологія та енергетика", ми орієнтуємося на енергозбереження, використовуючи наші технології приводу і перетворення енергії для ефективного використання природної енергії. Ми будемо розвивати цей бізнес в якості важливого напрямку зростання.

У бізнес-сфері "Мехатроніка Solution", яка підтримує вищезгадані напрямки, ми прискоримо розширення глобальних рішень та цільових заходів. Це додасть більшої цінності нашим зусиллям, як для підвищення прибутку компанії, так і для збереження довкілля.

http://www.yaskawa.co.jp/en/vision/index.html

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua