Головна Інфоцентр Новини Універсальний промисловий перетворювач частоти GA 700 Yaskawa

Універсальний промисловий перетворювач частоти GA 700 Yaskawa

16.05.2022

Атракціон «Айн Дубай» діаметром 250 метрів є найбільшим і найвищим оглядовим колесом у світі. Перший у світі завантажувальний конвеєр складної увігнутої форми від компанії Sunkid дозволяє приблизно 1750 відвідувачам на годину милуватися краєвидами з висоти над Дубаєм. Австрійська компанія Bruckschlögl GmbH - лідер світового ринку з постачання невеликих підйомників, обрала перетворювачі частоти компанії Yaskawa для вирішення непростої приводної задачі.

«Айн Дубай» є визначним місцем в Об’єднаних Арабських Еміратах: тільки для його будівництва було використано понад 11 000 тон сталі. Кожна його спиця довша за футбольне поле. А кожна з 48 розкішно обладнаних кабін перевищує розміри двох двоповерхових автобусів.

Ще однією з особливостей цього колеса-рекордсмена є його спеціальний завантажувальний конвеєр, з якого здійснюється посадка в кабіни. Він може рухатися на 30 відсотків швидше і, таким чином, може збільшити потужність на 30 відсотків. Також стрічка завантажувального конвеєра спроектована як частина маршруту аварійної евакуації.

Перший U-подібний конвеєр

Bruckschlögl GmbH розробила та виготовила як стрічку, так і платформу колеса огляду. Компанія є головним інноваційним та дизайнерським офісом сімейства компаній Sunkid. Конвеєри Sunkid (Sunkid Moving Carpet) спочатку розроблялись як лижні конвеєри, потім зарекомендували себе в пасажирських перевезеннях, і тепер використовуються в індустрії парків розваг та у величезній кількості інших застосувань по всьому світу.

Завантажувальна конвеєрна стрічка, розроблена для Ain Dubai, є одним із найцікавіших рішень компанії на сьогоднішній день: це перша, яка має увігнуту U-подібну форму, яка відповідає конкретному дизайну платформи. Між тим, конструкція антистатичних ланцюгів забезпечує найвищі стандарти безпеки, тиху роботу та стійкість до ковзання, а натяг ланцюга усуває вібрації. І останнє, але не менш важливе,— спеціальна функція очищення ефективно протидіє місцевим природним факторам, таким як спека, пил і солоне морське повітря. Загалом система відповідає стандарту конвеєрної стрічки EN 15700.

Вирішення інженерної задачі

Оскільки оглядове колесо обертається безперервно, стрічка завантажувального конвеєра оптимально адаптує різницю в швидкості між кабінами, що обертаються, та статичною платформою для досягнення необхідного рівня безпеки та максимальної пропускної здатності. Для цього автономний блок керування стрічкою завантажувального конвеєра зв’язується з блоком керування оглядовим колесом та вхідними воротами на колесо огляду. Нормальна швидкість руху при цьому складає 0,2 м/с.

Три перетворювачі частоти серії GA700 Yaskawa забезпечують керування швидкістю. Основних причин такого рішення було три: по-перше, перетворювачі частоти синхронізовані один з одним через внутрішню шину передачі даних (Modbus) і забезпечують ідеальну синхронізацію між рухами колеса і ременя. По-друге, вони пропонують високий рівень інтеграції для верхнього рівня автома тизації. Перетворювачі частоти GA700 можуть бути підключені за допомогою Ethernet/IP, Profibus, Profinet, EtherCAT, Powerlink, CANopen, DeviceNet, CC-Link, а також Yaskawa MECHATROLINK. GA700 мають вбудований інтерфейс RS-485, що дозволяє об’єднувати їх послідовною шиною. За допомогою однієї додаткової інтерфейсної карти можна керувати роботою до п’яти перетворювачів частоти, що значно зменшує вартість обладнання. По-третє, ці надійні пристрої відповідають високим вимогам до працездатності навіть в особливо складних кліматичних умовах: вони витримують робочі температури щонайменше до 50°C без зниження номінальних характеристик.

GA700 – універсальний промисловий перетворювач частоти

GA700 – це універсальний перетворювач Yaskawa для промислового застосування. Серія GA700 доступна в діапазоні потужності до 355 кВт і відрізняється високим рівнем зручності для користувача, відповідно до світових стандартів. Висока гнучкість, невеликі розміри та вбудовані функції дозволяють легко інтегрувати перетворювач практично в будь-яке застосування. Інтелектуальні інструменти, такі як майстер запуску, реєстрація даних, мобільний додаток DriveWizard та багато інших допоможуть користувачеві з налаштуванням, запуском та усуненням несправностей, заощаджуючи дорогоцінний час.

Наявність функцій безпеки, таких як SIL3-сумісні входи для режиму STO (Safe Torque Off) і вбудований фільтр ЕМС, доповнюють основну функціональність GA700. Функція STO дозволяє легко та безпечно здійснювати аварійну зупинку обладнання. Усі варіанти моделей розроблені із захистом IP20 і відповідають притаманним продукції Yaskawa високим стандартам якості та надійності. Зокрема, вони розраховані на десять років безперервної експлуатації без обслуговування.

Документація

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua