Головна Інфоцентр Новини Сігма-5: найвища точність, виключно проста настройка і широкі можливості зв'язку

Сігма-5: найвища точність, виключно проста настройка і широкі можливості зв'язку

28.04.2014

Цього року відомий виробник засобів автоматизації компанія YASKAWA Motion Control представляє на ринку нову серію сервоприводів -V (Сігма-5).

Сігма-V (Сігма-5) - це сервосистема, до складу якої входять серводвигуни, сервопідсилювачі та потужний інструмент конфігурації та налаштування. Сігма-5 успішно застосовується для вирішення найширшого кола завдань.

Вперше нова сервосистема Сігма-5 , створена спеціально для європейського ринку, була представлена компаніями Yaskawa Electric Europe GmbH на прес - конференції у Франкфурті.

Прес-конференцію відкрив Президент та Виконавчий директор Yaskawa Electric Europe пан Іошікатсу Мінамі, який розповів про діяльність своєї компанії в Європі.

Презентацію нової сервосистеми "Сігма-5" почав пан Джозеп Марті (Motion Product Marketing Manager, Omron Yaskawa Motion Control BV), який зосередив свій виступ на загальних характеристиках продукту, застосуваннях та перевагах.

Більш детальні технічні характеристики сервосистеми Сігма-5 представив пан Міхаель Вехерт, Генеральний менеджер Yaskawa Electric Europe GmbH.

З виступів присутні дізналися, що нова серія Сігма-5 включає поворотні двигуни, двигуни прямого приводу і лінійні двигуни. Лінійка поворотних серводвигунів спочатку складатиметься з декількох функціональних підкатегорій потужністю від 0,1 до 15 кВт. За словами виступаючих, вони повністю задовольнять всі вимоги ринку щодо компактних розмірів, високих динамічних характеристик, високого ККД, низьких експлуатаційних витрат і виняткової надійності.

В якості одного з найбільш вражаючих властивостей серії Сігма-5, була відзначена висока точність позиціонування (до 10 нм зі стандартними продуктами) при одночасно більш високій швидкості позиціонування. Крім того, добре відома вже функція автонастройки була оптимізована під найбільш складні завдання, такі як управління декількома осями в високопродуктивному обладнанні. Новий алгоритм автоналаштування дозволяє провести якісну настройку менш ніж за дві години, тоді як більшості продуктів, представленим на ринку, потрібно до восьми і більше годин.

В основі виняткових експлуатаційних якостей нової серії Сігма-5 лежать нові інтелектуальні програмні алгоритми. Швидке і високоточне позиціонування, максимально висока швидкість руху без вібрацій, плавне обертання в області малих оборотів, найвища якість і простота в експлуатації роблять серію Сігма-5 ідеальним продуктом на будь-якому ринку. Завдяки оптимізованої функції автоналаштування і автоматичному фільтру для придушення вібрації, Ви зможете досягти оптимального управління всього за кілька хвилин, і це - у широкому діапазоні співвідношень моментів інерції навантаження і ротора двигуна.

Нове покоління Сігма-5 також прекрасно впишеться в такі галузі промисловості, як ливарного й обробка металів під тиском, де висока продуктивність і можливість поточечного позиціонування є вирішальними факторами.

Підводячи підсумок, виступаючі, підкреслили, що Сігма-5 - це високоточне позиціонування за менший час, плавна робота без вібрацій і абсолютно простий запуск в експлуатацію.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua