Головна Інфоцентр Новини Робот SDA10F від Yaskawa Motoman демонструє спритність рук при грі у блекджек

Робот SDA10F від Yaskawa Motoman демонструє спритність рук при грі у блекджек

13.07.2015

На недавньому шоу автоматизації та робототехніки Automate в Чикаго, Yaskawa Motoman звернула на себе увагу за рахунок свого робота з двома руками SDA10F, який грав в блекджек ще з трьома гравцями. Механічний бандит не тільки роздає карти, але може розпізнавати здані карти і грати за правилами гри в блекджек. Рівень спритності, поряд з камерою бачення робота, технологією розпізнавання і програмним забезпеченням, вразили натовп учасників у шоу.

Yaskawa Motoman є лідером в області автоматизації виробництва. В даний час компанія виробляє більше 175 різних видів, маючи в своєму арсеналі більш ніж чверть мільйона пристроїв. Судячи з численних виступів на шоу, компанія також має непогане почуття гумору. Yaskawa займається розробкою свого робота-дилера в блекджек протягом декількох років, переходячи на нове програмне забезпечення, щоб отримати нові можливості в розробках.

В даний час роботизована платформа для робота SDA 10F представляє напів-антропоморфного робота з двома руками і обертовим тулубом. Кожна рука може підняти 10 кг (22 фунтів) і має сім осей обертання, зі швидкістю обертання від половини до одного обороту в секунду. Це дає SDA 10F швидкі та гнучкі руху.

У блекджек все відбувається на ігровій поверхні. Щоб вирішити SDA 10F йти в ногу з грою, він оснащений MotoSight2DVGA 640x480 піксельної CCD -Камера, яка дозволяє системі візуально розпізнавати об'єкти і рухи, які відбуваються на поверхні. У грі в блекджек, можливості бачення використовуються в основному для читання карт горілиць в якості внеску в стратегію і процедури руху карт.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua