Головна Інфоцентр Новини Рішення YASKAWA для збереження до 25% енергії при використанні роботів MOTOMAN

Рішення YASKAWA для збереження до 25% енергії при використанні роботів MOTOMAN

29.04.2014

На виставці AUTOMATICA (Мюнхен, Німеччина) YASKAWA представила нові концепції для економії енергії, засновані на ряді конкретних заходів: від вибору оптимальної конструкції робота і режиму експлуатації до системи відновлення енергії.

Результат таких рішень - збереження до 25 % енергії. Енергетичні потреби робота визначаються не тільки дизайном маніпулятора, але також і сферою застосування, контролером і складовими роботизованого осередку. Чим більше параметрів, тим більше можливостей для економії енергії. Навіть режим експлуатації, перерви в роботі, наприклад, у вихідні дні може сприяти збереженню до 15% енергії.

Дизайн робота забезпечує ще більший потенціал для економії. YASKAWA відзначили, що у звичайній виробничої лінії 40% всіх роботів можуть бути замінені на роботи, принаймні, на один розмір менше, що в результаті призведе до збереження 8% енергії. Рішення YASKAWA дозволяють зробити виробництво більш компактним і зменшити час виробничого циклу за рахунок використання роботом меншого розміру, що також призведе і до збереження енергії. Наприклад, замінивши робота вантажопідйомністю 250 кг на робота вантажопідйомністю 80 кг, розробленого для конкретної сфери застосування, призведе до економії до 25% енергії і скорочення до 20% часу виробничого циклу.

На виставці AUTOMATICA YASKAWA представила роботизований осередок, приклад того, як використання надлишкової енергії гальмування може зіграти значну роль. При інтелектуальному перемиканні двигуна в режим генерації, енергія гальмування може бути відновлена і збережена або подана назад в живильну мережу. Неодмінною умовам є ідеальне взаємодію всіх компонентів, які можуть бути забезпечені широким спектром приводу і робототехніки компанії YASKAWA.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua