Головна Інфоцентр Новини Високоефективні приводні системи для насосів та компресорів

Високоефективні приводні системи для насосів та компресорів

06.04.2016

приводні системи для насосів та компресорів

Інверторні приводи використовуються в насосах та компресорах протягом досить тривалого часу. На те є свої причини: в електронному управлінні швидкістю двигуна, це допомагає економити енергію та зменшити знос матеріалів.

Перевагою даних приводів, є значним підвищенням ефективності роботи насосів та компресорів, зокрема, коли вони працюють зі зміною навантаження. Це є причиною того, чому Європейська (пов'язані з енергетикою продукти) директива, яка також називається директивою про екологічний стан (2005/32 / EC і 2009/125 / EC), що охоплює вимоги про використання інверторних приводів. Європейська Комісія прийняла цю директиву в 2005 році для управління екологічно чистими конструкціями для пов'язаних з енергетикою продуктів на рівні ЄС.

Для замовлення продукції чи консультації, звертайтеся а наш офіс по телефонам: (044) 351 -16 -11 або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua