Головна Інфоцентр Новини Протистояння робота Yaskawa та самурая

Протистояння робота Yaskawa та самурая

10.06.2015

Увага, фокусування, точність, швидкість - найважливіші якості не тільки для людей, а й для роботів. Компанія Yaskawa Electric створила відео, яке показує на що здатні сучасні інженери робототехніки. На відео ми бачимо як промисловий робот Motoman MH24 змагається зі всесвітньо відомим майстром меча. Відео ви зможете побачити нижче.

Поряд із справжнім майстром меча

Робот та майстер меча демонстрували навички зі зрізання бамбукових палиць. По суті, це було видовище на якому глядачі спостерігали за продуктивністю сучасного промислового робота. Такі якості, як спритність, точність і гнучкість були показані на випробуваннях, де робот протистояв справжньому майстру меча.

Isao Machii є майстром іай-дзюцу (стародавня техніка меча) і п'ятикратним рекордсменом світу. Фанати знають, що Machii має рівень координації очей і рук вище, ніж будь-хто інший. Він може навіть розрізати кулю на льоту своїм мечем.

Робот та самурай знаходились у бамбуковій рощі. MH24 був оснащений реальною катаною.

Тестові послідовності з метою перевірки навичок Machii проти робота були у чотирьох напрямках:

  • діагональний зріз;
  • вертикальний розріз;
  • горизонтальний зріз;
  • подання з тисячою зрізів.

Сьогодні компанія Yaskawa виробляє роботи для обробки складних задач, таких як, складання, зварювання, а також для живопису та хірургічних операцій.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua