Головна Інфоцентр Новини Промисловий Робот Motoman готує Окономіякі

Промисловий Робот Motoman готує Окономіякі

03.07.2014

Японська компанія Motoman представила унікального робота-кухаря. Робот відмінно справляється з процедурою приготування традиційної японської страви Окономіякі.

Талановитий робот Motoman SDA10, який виробляє компанія Yaskawa Electric для промислових цілей, має дві руки, і з їх допомогою продемонстрував своє вміння готувати окономіякі на Інтернаціональному Ярмарку Роботів наступного покоління в Осаці. Окономіякі - смажений млинець із суміші різноманітних інгредієнтів. Призначений для роботи незалежно і поряд з людьми, цей 135-сантиметровий, 220-кілограмовий промисловий робот має 15 суглобів - по 7 у кожній руці і один в тулуб. Це дає йому велику свободу рухів при роботі - будь він на заводі або біля плити. На відео ви зможете побачити, як Motoman за допомогою своїх рук збирає одноразову фотокамеру, що складається з двох дюжин запчастин. На це йому потрібно 2 хвилини. Така спритність допомагає роботу і при роботі з окономіякі. Працюючи на кухні, Motoman покладається на технологію розпізнавання мови, щоб отримувати словесні замовлення від відвідувачів. Використовуючи стандартне кухонне приладдя, робот збиває рідке тісто, виливає його на залізний гриль, формує круглий млинець, перевертає його, перекладає на тарілку і додає спеції. Про смакові якості даного продукту поки не йдеться.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua