Головна Інфоцентр Новини Програмування роботів YASKAWA

Програмування роботів YASKAWA

14.01.2016

YASKAWA об'єднує POWERLINK в управління роботом DX200

Компанія YASKAWA не тільки створила інтерфейс для POWERLINK. Також є можливість програмування робота в звичайному середовища IEC61131, "пояснює керівник групи з стандартизації (Ethernet EPSG). Різко скорочуються введення в експлуатацію і досягається високий рівень синхронізації.

Таким чином переваги двох високопродуктивних систем такі: зручне програмування робота безпосередньо через програмований логічний контролер (ПЛК) і високої точності DX200. Роботи Motoman можуть бути запрограмовані в звичайному середовищі та інтегровані у відповідних системах. Крім того, продуктивність і гнучкість цих роботів збільшується. Всі відповідні дані для роботи та діагностики можуть бути отримані і оброблені за допомогою власного терміналу управління апарату.

Останні POWERLINK з підтримкою управління DX200 високопродуктивна для роботів Motoman Yaskawa має нові системи і невід'ємним контролером безпеки. Крім того, кілька субпроцесів можуть виконуватися одночасно в інтерфейсі робот-людина. Відповідні норми безпеки завжди гарантовані. Завдяки інтеграції в режимі реального часу Ethernet POWERLINK, робот тепер може бути підключений з використанням стандартизованих даних процесу.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua