Головна Інфоцентр Новини Передові рішення YASKAWA для роботизації процесу дугового зварювання

Передові рішення YASKAWA для роботизації процесу дугового зварювання

11.04.2014

Роботизоване зварювання з роботами MOTOMAN збільшить продуктивність, знизить виробничі витрати, забезпечуючи при цьому стабільно високу якість. Це є ідеальним рішенням для клієнтів із середніми та високими обсягами виробництва, що працюють у конкурентному бізнес середовищі.

Переваги багаторічного досвіду.

Маючи більш ніж 30 -річний досвід роботи і безперервно розвиваючись , корпорація YASKAWA знаходиться в ідеальному положенні , щоб допомогти Вам підвищити продуктивність і поліпшити якість процесу дугового зварювання.

Вибираючи зварювальні роботи YASKAWA, Ви отримуєте доступ до повного спектру нових можливостей роботизованого дугового зварювання, а також до супутніх продуктами, систем і послуг.

Роботи MOTOMAN для дугового зварювання, такі як MA1400 і MA1900 були спеціально розроблені для оптимального вирішення завдань дугового зварювання.

Роботи забезпечують додаткові переваги, що підвищують продуктивність і термін експлуатації. Кабелі проходять всередині верхньої частини робота для зменшення контакту їх з деталлю, оснащенням і для більш рідкісного обслуговування цих кабелів.

Для підвищення ефективності експлуатації існує можливість здійснювати управління кількома роботами одним контролером DX100. Дана опція забезпечує високу точність витримування заданої траєкторії руху і неперевершену здатність синхронно управляти вісьмома роботами (загальне число осей - 72, включаючи зовнішні ). Також , можливе використання зварювання без застосування позиціонерів (так зване jigless зварювання), яка дає ряд переваг для зварювання складних виробів і використанням операцій переміщення для зниження вартості зварювальних пристосувань.

Позиціонери MOTOMAN - ідеальна пара для роботів MOTOMAN.

YASKAWA пропонує широкий спектр сервокеруючих позиціонерів , треків і портальних систем, які повністю інтегровані з контролерами DX100. Портальні системи є найкращим рішенням для зварювання дуже великих деталей, таких як екскаватори, контейнери і т.д., в ситуації, де максимальної досяжності можна досягти тільки шляхом використання підвісного робота.

Конкурентоспроможні зварювальні осередки YASKAWA і робототехнічна інженерія є синонімічними поняттями , а стандартна лінійка роботизованих зварювальних осередків містить всі складові елементи системи : роботи позиціонери , системи безпеки і т.д. Ці осередки проектуються точно відповідно до вимог клієнта.

Джерело - http://www.motoman.com.ru

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua