Головна Інфоцентр Новини Нові Sigma-7 серводвигуни від YASKAWA

Нові Sigma-7 серводвигуни від YASKAWA

13.01.2016

Розвиток нових серводвигунів YASKAWA має три основні цілі: швидке послідовне введення в експлуатацію, висока вихідна потужність та максимальна надійність. Серія пропонує потужну відповідь на вимоги ринку сучасних пристроїв для інженерів та кінцевих споживачів у виробничій галузі. Нове покоління Sigma тепер також доступне у версії 400В.

Система серводвигунів підтримує установку і введення в експлуатацію на апаратному боці також. Нова версія 400 має штекер, що знімається, виконаний у відповідності з європейськими стандартами, для легкого та простого підключення.

Інтегрований інтерфейс EtherCAT також доступний, для легкої інтеграції в середовищі пристрою. Це означає, що вони не тільки займають менше місця в пристрої, але вони також є більш енергоефективними.

Серводвигуни були доступні у версії 200В з 2014 року і найближчим часом також будуть доступні у версії 400. Вони охоплюють діапазон потужності від 0.5-15кВт. У той же час, це нове покоління відображає досвід 25 років розвитку ноу-хау.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua