Головна Інфоцентр Новини Нова сертифікація для матричного приводу U1000

Нова сертифікація для матричного приводу U1000

24.09.2018

Матричний перетворювач U1000 можна замовити вже зараз з наступними сертифікатами: NK, BV, DNV/GL, ABS, LR, KR.  

Немає необхідності замовляти спеціальний код морської моделі. Всі приводи U1000 до 415 A, замовлені з вересня 2018 року, вже є сертифіковані для морських установок.

Серія YASKAWA Matrix Technology серії U1000 була успішно перевірена в області низьких гармонійних, компактних і рекуперативних застосувань. Ця інноваційна технологія контролює навантаження двигуна шляхом прямого перетворення вхідної напруги змінного струму в вихідну напругу знову таки змінного струму.

Перетворення змінного струму безпосередньо в змінний струм має багато переваг у порівнянні зі звичайною схемою приводу змінного струму, де перетворення потужності здійснюється від змінного струму до постійного струму і знову в змінний. Як ви помітили, основна перевага технології Matrix усуває необхідність в випрямляючих ланцюгах та схемі згладжування постійного струму, яка використовується в звичайному приводі перетворювача напруги (VSI).

Коли справа доходить до морських перевезень, то щоб все було вчасно, треба бути ефективними і надійними. Коли ж мова заходить про ефективність і надійність рішень, то U1000 є відповіддю на якість електроенергії, її економію та підвищення ефективності системи в-цілому.

Більше інформації тут

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua