Головна Інфоцентр Новини Комплексні ліфтові рішення від Yaskawa

Комплексні ліфтові рішення від Yaskawa

18.04.2014

Ліфтові двигуни PM125 та PM160 компанії Yaskawa були розроблені для будови ліфтів. Разом вони роблять можливим перевозити до 1000 кг. Дизайн, конфігурації і обладнання обох приводів дозволяє використовувати їх в установках без окремого машинного приміщення. Ліфтові двигуни YASKAWA відповідають усім відповідним вимогам європейських норм безпеки.

Стандартні версії ліфтових двигунів YASKAWA PM125 і РМ160 з тягою діаметром 240 мм або 320 мм. Вони призначені для канатів ліфта 6 мм і 8 мм. Є можливість замовити ряд індивідуальних рішень від компанії YASKAWA.

Запуск нового двигуна серії PM125 збігається з введенням у виробництво перетворювача частоти L1000A. YASKAWA має чудову репутацію, поставляючи більш ніж 60.000 ліфтових частотних приводів у ліфтову промисловість щороку.

Ми готові надати індивідуальні комплексні рішення, що включають у себе двигуни, перетворювачі частоти з вибором карт EMV, фільтрів та гальмівних резисторів. Взаємодіючи один з одним, ці основні компоненти від одного виробника забезпечують більш зручне рішення, яке передбачає в собі більше, ніж сума його компонентів.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua