Головна Інфоцентр Новини Компактний контролер MICRO PLC Yaskawa отримав нагороду за дизайн в iF DESIGN AWARD 2018

Компактний контролер MICRO PLC Yaskawa отримав нагороду за дизайн в iF DESIGN AWARD 2018

11.04.2018

Компактний контролер MICRO PLC Yaskawa отримав нагороду за дизайн в iF DESIGN AWARD 2018, одному з найпрестижніших і найбільших дизайнерських конкурсів у світі. MICRO PLC Yaskawa, вперше представлений в 2016 році, має надзвичайно компактні розміри і високі призначені для користувача характеристики. Ці властивості також впливають на дизайн корпусу, який є функціональним і елегантним. Повністю перероблена концепція відображення інформації дозволяє користувачеві миттєво відстежувати важливу інформацію про стан всієї системи. Для цієї мети дисплей і елементи управління були навмисно сфокусовані на важливій і практичній інформації. З шириною трохи менше 72 міліметрів, MICRO PLC більш ніж на 50 відсотків менше, ніж аналогічні контролери. Тому контролер не потребує місця в розподільній шафі.

У той же час компактний контролер демонструє виняткову продуктивність. Технологія SPEED7 забезпечує максимальні тактові частоти і швидке виконання програми. Це дозволяє MICRO PLC швидко виконувати процеси, наприклад, для точного позиціонування і безлічі завдань управління. MICRO PLC - один з найшвидших мікроконтролерів, доступних в даний час на ринку контролерів.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua