Головна Інфоцентр Новини Європейська прем'єра на виставці "Автоматика"

Європейська прем'єра на виставці "Автоматика"

15.07.2014

YASKAWA представляє новий контролер високого класу DX200 для роботів Motoman. Контролер DX200 для роботів Motoman відзначає свою європейську прем'єру на виставці «Автоматика» (червень 2014 - Munich Trade Fair Center). Новий контролер високого класу є продовженням успішної моделі DX100 з низкою додаткових опцій, наприклад, засоби безпеки, і пропонує більше 120 прикладних функцій. Це особливо вигідно для: системних інтеграторів та промислових кінцевих споживачів, які використовують роботи Motoman для зварювання й обробки завдань.

В якості одного з найбільш досвідчених світових виробників роботів, YASKAWA опирається на багаторічний досвід своїх інженерів для нового DX200, опираючись на перевірені на практиці якості DX100. Таким чином, всі переваги успішної моделі-попередника були збережені. Численні нові функції і функціональні пакети були додані, що ще більше спрощує рішення для конкретного додатка та програмування роботів завдань.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua