Головна Інфоцентр Новини Доцільність використання частотних перетворювачів Yaskawa

Доцільність використання частотних перетворювачів Yaskawa

04.02.2016

У результаті багатьох спроб вирішити проблеми з надійністю та довговічністю в експлуатації промислового електрообладнання виник такий прилад, як перетворювач частоти, який зміг це забезпечити. Завдяки тому, що він мав оптимальний набір функцій, забезпечував можливість плавного запуску електродвигунів, дозволяв здійснювати безперервне регулювання швидкості, він був ще і більш надійним, в порівнянні з «механічними» аналогами.

Компанія Yaskawa досягла вельми відчутних результатів по виготовленню частотних перетворювачів, а також пристроїв, призначених для плавного пуску асинхронних двигунів.

Щоб зрозуміти, для яких цілей можна використовувати частотні перетворювачі, слід розглянути детальніше їх пряме призначення.

Використання частотних перетворювачів в насосах

Використання даного приладу в робочій схемі насоса, дає суттєву економію. Цей показник набагато відчутніше, навіть у порівнянні зі способом регулювання потужності заслінкою в трубі. Така економія дозволяє добитися окупності частотного перетворювача за дуже короткий строк. У такий спосіб вирішується проблема виникнення гідравлічних ударів, оскільки при роботі частотного перетворювача запуск і зупинка насосної апаратури відбувається дуже плавно. Сучасні перетворювачі обладнані такою системою керування, яка дозволяє керувати цілою групою насосів. У підсумку, можна легко «побудувати» насосну станцію без установки додаткового контролера.

Частотні перетворювачі для промислових вентиляторів

Економія електроенергії при використанні перетворювача у вентиляторах навіть більше, ніж у насосах, бо для прямого запуску важких вентиляторів використовуються двигуни великої потужності. Закладаючи перетворювач на стадії проекту нової установки, можна домогтися того, що відпаде необхідність використовувати потужний і дорогий приводний двигун. Використовувати частотний перетворювач вигідно і при проведенні модернізації існуючої техніки. Непогана економія може вийти за рахунок зниження втрат при холостому ході агрегату.

Використання перетворювачів у транспортувальній техніці призводить до збільшення часу роботи механізму, його ресурсу і мінімізації ударних навантажень в момент запуску.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua