Головна Інфоцентр Новини До складу першої експедиції на Марс увійде робот-андроїд "Yaskawa Motoman Robotics"

До складу першої експедиції на Марс увійде робот-андроїд "Yaskawa Motoman Robotics"

28.10.2016

До складу майбутньої експедиції "The Mars 2020 Mission Investigations Announcement of Opportunity" до Червоної планети, яку збирається здійснити NASA (Національне управління з космічних досліджень США) в 2020 році, увійде людиноподібний робот-андроїд.

Японська корпорація з виробництва роботів для дому та індустрії азартних ігор «Yaskawa Motoman Robotics» на цей раз вирішила зіграти по-крупному і створила робота-андроїда, який першим серед пристроїв подібного роду буде досліджувати загадковий чужий світ. Успішні розробки компанії зі створення роботів забезпечили тісну співпрацю з NASA в цьому проекті.

Неповні півтора року і майже 400 мільйонів доларів було потрібно армії японських і американських фахівців, щоб створити диво робототехніки з ім'ям Kyle (Кайл). За інсайдерською інформацією, розробники з японської корпорації постаралися додати роботу максимум подібності з людиною, не забуваючи про його функціональні можливості.

На недавньому брифінгу в NASA керівник одного з підрозділів Управління Джанет Каванда (Director of Flight Crew Operations at Johnson Space Center) повідомила, що рішення про включення до складу місії андроїда прийнято NASA у зв'язку з можливою небезпекою зараження членів команди невідомими видами мікроорганізмів, цілком ймовірно присутніх в марсіанському ґрунті й атмосфері. Андроїду чужі мікроорганізми нашкодити не зможуть.

Планується також використовувати Кайла при вивченні виїмок, западин і печер, де може виявитися вода в рідкому стані. В такому випадку андроїд зможе обстежити підземні марсіанські водойми без шкоди для себе. До того ж дихати йому абсолютно не потрібно і немає небезпеки потонути.

Само собою зрозуміло, Кайла тримають за сімома замками, допрацьовучи деякі модулі та вдосконалюючи нейронні зв'язки. Світу андроїда планується представити до кінця 2017 року.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua