Головна Інфоцентр Новини Chery і Yaskawa будуть спільно виробляти електродвигуни для автомобілів

Chery і Yaskawa будуть спільно виробляти електродвигуни для автомобілів

14.07.2016

Компанія Chery має амбітні плани по виробництву електромобілів і гібридів. З цією метою компанія створює спільне підприємство з виробництва електродвигунів і компонентів для такого транспорту з відомою японською компанією Yaskawa Electric.

Як повідомило агенство Automotive News China, спільне підприємство отримало назву Chery Yaskawa E-Drive, та буде розташовано в місті Уху. Окрім двох цих компаній, 15% акцій нового підприємства буде належати інвестиційному підрозділу муніципального уряду Юшку. Chery отримає 45%, Yaskawa решту 40%.

Початкові інвестиції в завод складуть 46 мільйонів доларів. Старт виробництва електродвигунів та інших комплектуючих для електромобілів планується на вересень 2017 року. Початкова потужність складе 50 000 електродвигунів на рік. Надалі вона може бути збільшена до 100 000 одиниць в рік.

Місце і строки будівництва спільного підприємства вибрані не випадково. Відомо, що компанія Chery в даний час веде будівництво нового автомобільного заводу, який вироблятиме виключно електричні транспортні засоби. І він також розташований в місті Уху і буде запущений у вересні цього року, з початковою потужністю 10 000 електромобілів. Після завершення другого етапу будівництва, запланованого на кінець 2017 року, завод зможе виробляти до 60 000 таких машин на рік.

Китайський уряд щедро субсидує покупку населенням транспорту з електричним приводом, що відбивається у бурхливому зростанні продажів таких автомобілів в країні. По темпу зростання автопарку електромобілів і гібридів Китай в цьому році вийшов на перше місце.

Джерело: Automotive News China

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua