Головна Інфоцентр Новини Автоматизація шпиндельного вузла для токарного верстата з використанням роботу Motoman серії MH6

Автоматизація шпиндельного вузла для токарного верстата з використанням роботу Motoman серії MH6

27.01.2016

Пропонуємо вам стандартне рішення з гарантованою продуктивністю, розроблене фахівцями-механіками компанії Framo Morat. Це рішення було розроблено, щоб автоматизувати шпиндельний вузол токарного верстата. Завдання, що ставилося – розробити рентабельне рішення, яке б гарантувало продуктивність, гнучкість та надійність. Робототехніка Yaskawa-Motoman абсолютно відповідає цим високим вимогам.

Робот з легкістю справляється зі складними змінними операційними процесами, що виникають під час обробки деталей, а також забезпечує високу точність позиціонування та транспортування при виробничому процесі.

Робот Motoman MH6 має можливість з легкістю дотягнутися до будь-якої робочої точки кожної позиції, навіть за умов досить обмеженого робочого простору. Також цей шестиосьовий робот має сучасний дизайн, з легкістю виконує функції завантаження-розвантаження.

Motoman MH6 виконує кожну запрограмовану операцію, кожне завдання швидко, спритно та з вражаючою якістю.

Також є важливим факт заощадження робочого простору. Всього потрібно 6 квадратних метрів для автоматизованого процесу завантаження-розвантаження. Налагоджена система мінімізує машинні простої, оптимізує технологічний процес. А також робить працю робітників більш цікавою та продуктивною.

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: м. Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua