Головна Про Yaskawa

Про Yaskawa

Про Yaskawa

Yaskawa Electric Corporation

Yaskawa Electric є світовим виробником інверторних приводів, сервоприводів, контролерів та промислових роботів. Заснована в 1915 році у Японії, Yaskawa стає піонером в області управління електромеханічними системи, приводній техніці. Розробка інноваційних продуктів, які оптимізують продуктивність та ефективність системи в цілому. За 100-річну історію компанії, її рішення в області автоматизації допомогли піднятись на новий рівень різним галузям промисловості, таким як: гірничодобувна промисловість, верстатобудування, сфера виготовлення упаковки, деревообробна промисловість, текстиль та багато інших.

Yaskawa Europe GmbH

Штаб-квартира знаходиться в Ешборн, Німеччина. Yaskawa надає професійні рішення по всій Європі, на Близькому Сході, в Африці та країнах СНД. Офіси в цих регіонах дають можливість бути ближче до своїх клієнтів. У своїй діяльності Yaskawa керується ідеєю максимально допомогти клієнту у вирішенні поставленої ним задачі, до цього прагне кожен співробітник компанії. Керуючись цим прагненням, компанія починає роботу в Україні, що дає змогу промисловцям нашої держави вийти на новий рівень та зробити свою продукцію конкурентоспроможною.

https://www.yaskawa.eu.com/

Yaskawa є світовим лідером і визнаним експертом в області автоматизації виробництва.

У лінійку продуктів Yaskawa входять перетворювачі частоти, промислові контролери, сервоприводи, серводвигуни, роботехніка та багато інших продуктів промислової автоматизації.

Контакти

адреса: Київ, вул. Пшенична 9
для листів: 03067, м. Київ, а/с 64
телефон: +38 (044) 496-18-88
e-mail: office@yaskawa.kiev.ua